367 göst.
(364 puan) tarafından
Yani neden hep insanlara olumszz yorumlarr yapiyorrr bu kadinlar ay bi dogsunn  bi ozman gorr  bakk nasil perisan  oluyon kucuk bi can annesine muhtac tabikide bakicam uykusz kalicam yani zaten bizim psikljimiz alt ust duygularimiz tavan yani nedenn .  Esin bile yardim etmezz yatar . Senin evliligin senin esinn senin hamileligin sana kalsinn . Ytr ya vala bu ne evlnirsen gorursnn rahatligii valal evlendimmm   cokta rahatim esimde iyi  simdide cocugum olcak gene gezerimm. Tabiki kucuk aglayackk skinti olcakk   bizden bi parca  dogurmasaydinizz siz ozman !! 

8 Cevaplar

+1 oy
(1,565 puan) tarafından

amaaaannnnnnnn agziiii olann konusuurr.

bana da diolarr bi dogsuun gor yok esin arkasini doner yatar diye sankii benim esimle yatip kalkiyorlar daa esimin huyunu biliyorlarmis gbii:D bosversenee cano

(364 puan) tarafından
Yok ya valla  yani sanki intikam aliyor bnden :) oyle mutlu soyluyorlar . :))
(1,565 puan) tarafından
amann desinlerr elbette zorluklarii var ama herkesin esii herkesin yasama tarzi ayni degil canim.
derler de derlerr yani
(364 puan) tarafından
aynen Artik nasil kendilerine dert edindilerse
+1 oy
(4,077 puan) tarafından
Hiç korkma kuzum dedikleri kadar değil tatlım 
(364 puan) tarafından
İnsallahh canimm :))  baklm napicam
(4,077 puan) tarafından
Dediğim gibi kuzum korkma
+1 oy
tarafından
Olumsuz insanlarin hepsini vericem atese
(364 puan) tarafından
Topunu :) vercenn
+1 oy
(1,421 puan) tarafından

Yaa.birak onu bunuuu senn önune bak isine bak sekerimmmm milletlee ugrasilmazzz;)

+1 oy
tarafından
Eee biraz yorucu oluyor tabi bana da çok dediler ama o kdr değil hani evet biraz dalgın unutkan uykusuz yorgun oluyisn ama zamanla geçiyor her türlü geziyorum ben oğlumla sorun yaşamıyoruz
0 oy
tarafından
Giiii ne takıyonnn gerektiği yerde hem ağlarım hem çocuğa bakarım ne olcak bakma sen onlara 
(364 puan) tarafından
Haha bakmiyorum  kiz zaten ne bakcam hayr yani bikmiyorlrda :)
tarafından
Umrunda olmasin bırak zaten iyiyapıyon
0 oy
(328 puan) tarafından
Adı üstünde bebek doğunca tan8yor dünyayı konusamaz yürüyemek istegi olunca anlatamaz tabiki ağlayacak başka nası anlatacak derdini bunu söyleyenlerin çocukları dogar dogmazmı konuşmuş eşleri gece gündüz kıçlarındamı dolanmıs hiç takma kafana kendi eşleri yapmadığı için hasetlerinden söylüyorlar..Valla ben ÂNNE olmak istwdiğim için bebek istiyorum acısıyla tatlısıyla her haliyle kabulumdur..Benim kızımı büyütürken yaşadıklarımi anlatsam gözün korkar ama şimdi 12 yaşında Maaşallah göz bebeğim benim unuttum bile o gunleri şimdi konusuyoruz gülüyoruz..Biz millet olarak güzeli paylaşmaktan iyiyi konusmaktan mahrumuz malesef..Sen tıka agızlarına lafı bak bakim bir daha konuşabileceklermi..
(364 puan) tarafından
Aynen  vall canim dogru soyluyorsn :)
0 oy
(34 puan) tarafından

Ben ikiz bekliyorum bana da neler neler diyolar :) yok biz bitaneyle zor bas edioz sen napacan , yok bunlar iyi zamanların bi doğsunlar da o zaman gör , yok çok zorlanacan söyle olcan vs vs. Birinin ağzından da güzel bişe duymadım ama hiç de umurumda değil gözümde korkmuyo açıkçası yeter ki sağlıkla kucağıma alayım yeter. Evet çoğu zaman can sıkıcı olabiliyolar ama takma sende :)

(328 puan) tarafından
Maaşallah ikizler tatlış tatlış ne güzel onlar ikiz deneyimlememişler nerden bilsinler iki melek kollarını açmız size doğru geliyor..Allah tamamına erdirsin..
(34 puan) tarafından
Aynen öyle canım illaki zorlukları vardır ama ben herseylerine hazırlıklı ve razıyım ama nedense benden çok insanların derdi oldu bu .

57,113 soru

1,576,223 cevap

5,167 kullanıcı

...