197 göst.
(846 puan) tarafından

Bütün gün her kanalda yemek yapıp duruyorlar kanalları gezerken bile canım çeker oldu :) doğumdan sonra da emzirdiğimden midir nedir çok acıkıyorum ya istiyrumki çeşit çeşit yemekler olsun önümde ama kızımla ilgilendiğim için yapamıyorum tabii. Allah yoksula sabır versin valla :(

4 Cevaplar

+1 oy
(76 puan) tarafından

Amin özellikle tatli yasak canim tatli istiyor programda görünce 

(846 puan) tarafından
Şeker mi çıktı canım o yüzden mi yemiyorsun yoksa kilo almamak için mi ? Ama en iyisini yapıyorsun dişini sık biraz daha.
(76 puan) tarafından
Gebelik şekeri cıktı canim yeyim yakıyor beni ve sekerim yükseliyor hemen
(846 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun dikkat et kendine.
(76 puan) tarafından
Sağol canimm
tarafından
Hamis cim bende dogumdan sonra hamile gibiha bire tatlı çekiyor cnm kan sekerimiz mi düşüyor acaba
+1 oy
(717 puan) tarafından

Ben hamileyken reklamlardaki yemekleri canım nasıl çekerdi :)şimdi bebişimle uğraşmaktan yemek yapmaya rahat rahat yemeye zaman yok:))

(846 puan) tarafından
Evet ya  ;(( kocamla şöyle uyuşuk uyuşuk yemek yemeyi özledim ;)) şimdi ağzıma ne bulursam tıkıyorum sırtımdan gidiyor herşey ;)
0 oy
(2,655 puan) tarafından

tamda börek videoları izlerken ve ağzımın suyu akarken senin postuna denk gelmem :)

(846 puan) tarafından
Sorma gebeyken ben de bir börek istiyordum ki çeşit çeşit börekler gözümün önünden geçiyordu :)) pastaneden alıyordum kendim yapıyordum ama yok doymuyordum :)
(2,655 puan) tarafından
gebe değilim 4 ay önce dogum yaptim ama benimde canim cok istiyor fırınım yok yapamıyorum en yakin pastanede 20 km ötede videolarla idare edicez mecbur :)
(846 puan) tarafından
:)) sabredicez canım .
(2,655 puan) tarafından
aynen oyle :)
0 oy
tarafından

yumurta kirip yemeye vaktim olmuyor ki cesit cesit yapayim:) bende hep sulu yemek istiyorum aristirmaktannkuru yemekten icim kkurudu

(846 puan) tarafından
Ay canım öyle iyi anlıyorum ki seni. Doğumdan sonra kayınvalidem birkaç gün iyi baktı sağolsun gitti sonra,  ben vakit bulamadım yemek yapmaya ve kabız oldum basur oldum neler çektim ;( sen dikkat et kendine bol su iç.
tarafından
su çok içiyorum canim banada hep halam yapti getirdi oda iki haftadır yok gelsin diye bekliyorum annem geliyor yapıyor oda simdi hasta kaynanam gelip burda yemek yiyeceklerse yapiyor esime kiyamiyorum ise gidiyor bu sogukta sicacik ne corba ne yemek bişey yok evde
(846 puan) tarafından
Napalım bir müddet böyle gidiyor canım şimdiki nesil şanslı kocalarımız iyi, babannem anannem anlatır eskiden öyle kocalar ne çocuğa bakarmış ne yemeğe bir de önüne yemek gelmezse kopartırlarmış kavgayı.
tarafından
babam oyle canim evde kaynana gorumce eltids oluyormus ne hamilelik ne lohusalik bilmemis annem cok sukur dedigin gibi sansliyiz esim hszirliyor cpgunlukla
(846 puan) tarafından
Ben de anneme sormuştum bizi ne kadar emzirdin diye benim doğru düzgün sütüm olmazdı dediydi allah bilir dedim nelere can sıktın yardım edenin var mıydı diye. İnsan anne olunca anlıyor bazı şeyleri.
tarafından
bende hamile kalinca cok dusundum acaba yeterli beslendimi bizim gibi onunda ustune titrendimi hayir tabiki

İlgili sorular

14 cevap 355 göst.
7, Ocak, 2019 Acelya nın annesii (276 puan) tarafından soruldu

65,393 soru

1,799,170 cevap

5,664 kullanıcı

...