349 göst.
(316 puan) tarafından

Canlarım anlıyorum sizde buraya icinizi döküp rahatliyorsunuz ama sohbet yerine burada dertler var sıkıntılar var hamilelerin böyle stresli yazıları okuması da iyi değil ki. Ne var ne yok diye bir bakayım diyorum öyle bi göz atıyorum ruhum sıkılıyor hemen çıkıyorum birbirimizi motive edecek güzel sohbetler yapsak ya o zaman cok güzel olur.

5 Cevaplar

+2 oy
tarafından

Evet ama buraya yazanlar da hamile ve bu stresli olaylari bizzat yasiyorlar.  paylasacaklari kimsesi yok belki de bu insanlarin. Burada hem iclerini dokup rahatliyorlar hem de destek buluyorlar. Bence bi sakincasi yok bu platformu bunun icin kurmus zaten admin. 

+1 oy
(29 puan) tarafından

Burdaki insanlar dertlesmek icin yazip paylasiyorlar sen ruhum sıkılıyor diyecegine kotu tarafindan bakacagina bazen buradaki konulari okuyup haline sukur de edebilir moral bulabilirsin.

0 oy
tarafından
Bu aralar herkes depresyonda. Sen bi örnek at ortaya belki bizde motive olur arkandsn geliriz :)
(316 puan) tarafından
Aynen bende bunalimdayim olumsuz seyleri okuyunca iyice bunaliyorum ondan böyle dedim :)
0 oy
tarafından

Ee canim hamileler sıkıntısını anlatması da lazim buda var. ALLAH herkeisn yardimcisi olsun

0 oy
(5,570 puan) tarafından

3 ayri platform var bildiğin gibi.burasi hamile sohbet platformu dert,tasa,kayinvalide,kendisi,aile,eş  her türlü  sorun u yazip dertleşmek  ve çare aramak için  açılmış birsey. Buraya hiç girmeyeceksin o zaman canım. Çünkü  dediğim  gibi buranın amacı  bu tarz sorular a açık olması. 

56,481 soru

1,559,978 cevap

5,065 kullanıcı

Kategoriler

...