397 göst.
(854 puan) tarafından
11 gün önce doğum yaptım kızlar. Gurbetteyiz ,kayınvalidem yanımızdaydı bugün gitti. Ev kalabalıktı boşaldı. Henüz yalnız kalmak istemiyordum , loğusalık bunalımı çekiyorum biraz . Özellikle de akşamları . Napcam bilmiyorum . Burda hiçbir akraba yokki kapımızı çalsin :( Arkadaşlar var ama ne kadar da olsa mesafeliyiz. 
Reklam


2 Cevaplar

0 oy
(250 puan) tarafından

Allah'ın izniyle bişey olmaz cnm pozitif bak böyle kotu düşünme benim 40 gün annem vardı yanında ama yinede ben kendim bakıyordum sadece yıkamayı yapıyordu sadece sakın ve sabırlı ol iki günde alisirsin bu endişen bebegede yansır huysuzlanır sadece sakın ve sabırlı ol allah bi kolaylığını veriyor

(854 puan) tarafından
İnşallah canım sağolsun dikişlerim falan iyileşti , bebeğimle birbirimize alıştık ondan sonra gitti. Daha kolay geçer en azından.
(250 puan) tarafından
Aynen cnm benim dikişlerim düzelsin sen yat diyen olmadı ablam vardı o bile yardim etmedi ancak uzaktan baktı ben kendim koşturdum sürekli uykusuz geçeler gunduzde uyuyamiyordum ablamin kızı falan ses yapıyordu oda çocuk sonuçta bişey diyemiyorsun benim bebeğim sese uyumuyordu  tabi bende uyuyamiyordum annem en başta çalışıyordu ben doğum yaptigimda 2 hafta sonra ayrıldı işten o sırada tek sayilirdim dikişlerimi zorladım bi tanesi patladı sonra doğru acile allahtan düzelmiş bi mudaleye gerek kalmadı o yüzden hiç endişelenme eminim sen çok güçlü bi annesin endişelendigin için 40 günü allah'ın izniyle atlatacaksın ondan sonra bebek daha çok sakinleşiyor ve uykusu düzene giriyor sabret cnm allah analı babalı büyütsün inşallah
(854 puan) tarafından
Amiin inşallah cümleyle, zor geçmiş gerçekten loğusalığın neyseki atlatmışsın şükür. Allah hepimize güç kuvvet sağlık versin ailemizle birlikte kimseye muhtaç olmayalım inşallah. Brn de kızımın büyümesini , oynayacağımız oyunları,gezmelerimizi düşünüyorum geçecek bugünler diye avutuyorum kendimi.
(250 puan) tarafından
Bende öyleydim cnm şuan 3 aylik deişik değişik oyunlar buluyoruz konuşuyoruz tabi her yaptığıma gülüyor öyle geçiyor cabuk zaman :)
0 oy
(158 puan) tarafından

Canım Allah öyle bir güç veriyoki anneyiz biz annelik öyle biseyki sen bu anları kafaya takmak yerine tadini çıkar bebeginle her anını özel kıl sen hem kendin hemde bebeğin için muhtesemsin Rabbim kolaylık verir elbet bu gunlerde hemen geçer 

(854 puan) tarafından
İnşallah canım Rabbim hepimizin yardımcısı olsun. Bazen yalnızlık çok zor geliyor ama Rabbime bin şükür eşim , bebeğim yanımda.

İlgili sorular

4 cevap 157 göst.
30, Eylül, 30 ❣ Gam ❣ Sat ❣ (317 puan) tarafından soruldu
8 cevap 290 göst.
5 gün önce İsmiAŞK (1,710 puan) tarafından soruldu
12 cevap 229 göst.
12, Mayıs, 12 Küpra (19 puan) tarafından soruldu
13 cevap 120 göst.
9, Nisan, 9 pirlanta (7 puan) tarafından soruldu
13 cevap 358 göst.
14, Eylül, 14 İlkgözağrımmm (3 puan) tarafından soruldu
13 cevap 374 göst.
1, Ağustos, 1 ElifNur61 (36 puan) tarafından soruldu

31,287 soru

302,669 cevap

540,591 yorum

3,438 kullanıcı

Kategoriler

...