375 göst.
tarafından
Kızlar linç etmeyin. Linç edecekler girmesin. Tarzı başlıkları sık görmeye başladık. Çok saçma buluyorum. Objektif yazmak herkesin hakkı. Göze alamayan yazmasın baştan söyleyeyim :) 

9 Cevaplar

+3 oy
(160 puan) tarafından
canisi  ne yapsinlar binbir turden insan var konusmalari yazilari oyle bi cekiyorlar ki  katil gibi  birsey oluyorsun . lafi oradan oraya atiyorlar insan birsey yaziyor ama mantikli cevap bekliyor ama biri ikisi cikiyor insani yazdigina pisman ediyorlar .

hic unutmam gecen sene bi posta yorum yaptim alakasi olmayan iki kanka geldi abovvv tam bir gunumu aldi lafi evirip cevirip uctan uca goturuyorlar o gun resmen bana zehir gibi geldi git diyorsun gitmiyorlar sus diyorsun olmuyor . insanlar tedbir aliyor .en son yasattiginizi yasayin haksizliga ugrayin dedim . zaten o biri ortada yok varsada gormuyorum digeride esiyle tamda tartistigimiz konuda problem yasiyor surekli  post acip duruyor . kinadigin birseyi yasamadan olmezsin diye bosuna demiyorlar 
tarafından
Ama yine de yazan yazıyor :)
+2 oy
(480 puan) tarafından
Linç etmeyin diyen herkesin postu çok saçma geliyor ve ortada linçlik bir durumda yok hem etseler ne olacak gereken cevabı ver hakaret edeceklerle de muhattap olma yani bu kdr basit yöntem 
0 oy
(390 puan) tarafından
Tebrikler :)) 
0 oy
(2,276 puan) tarafından
Aynen ya. Isteyen istediğini yazar. Her yazılana atlıyorlar. Virus ulkenin gerçeği sonuçta. Ayrıca başlıklarda belirtiliyor okumak istemeyen girmez çok basiit..
0 oy
(730 puan) tarafından
Bazıları sırf muhalefet olmak için yazıyor ama cnm 
0 oy
(230 puan) tarafından
Aynen ya tiksiniyorum 
0 oy
(13,569 puan) tarafından

Haklisin :D           

0 oy
(4,953 puan) tarafından

Yeni akim oldu iste 

0 oy
(585 puan) tarafından
Bazilari sirf muhalefet olsun diye yazip gereksiz yere gerginlik yasatiyorlar bu yuzden insanlar napsin linc etmeyin diye belirtmek zorunda kaliyorlar.Bir de ben ilk defa bu kadar her konuda itiraz edilen bir platform gordum. Ulkenin gundemi olqn koronavirusu konusulacak aman hamileyim etkileniyorum.Deprem konusulacak aman etkileniyorum.Biri esiyle problemini anlatir anlatma biz de eşimizden supheleniyoruz.Madem bu kadar hassassin internet de akilli telefon da kullanma be kardesim kapat kendini dunyaya sen de rahat ol herkes rahat olsun.

İlgili sorular

14 cevap 299 göst.
26, Mart, 26 İnstructor (426 puan) tarafından soruldu
6 cevap 354 göst.
19 cevap 594 göst.
1, Mart, 1 Kadriye (59 puan) tarafından soruldu
15 cevap 592 göst.
29, Şubat, 29 ❤ Miray'ın Annesi ❤ (1,867 puan) tarafından soruldu

67,122 soru

1,847,658 cevap

5,799 kullanıcı

...