274 göst.
(172 puan) tarafından

Bir gün yeni evlenen bir cift aileleriyle anlaşmazlığa düştüğü icin kimin ailesinden birisi gelirse gelsin kapiyi acmama karari almislar. Erkeğin ailesi gelmis erkek sozunu tutmuş kapiyi acmamis sonra birgün kizin ailesi gelmis zili calinca kiz bakmis dayanamamış acmis kapiyi ailesi esi o gun hic birsey dememis sonra çiftin cocuklari olmus erkek,erkek,erkek sonra birgun kizlari olmuş kocasi kizlari icin serbetler dagitms kurbanlar kestirmiştir en son iclerinden birisi dayanamayıp sormus hic birinde boyle seyler yapmamıştır hayirdir ki kizinda yapiyorsub. Adam gülmüş demis ki o kadar evladim var ama ben simdi biliyorum ki ne zaman gitsem bana açılacak bir kapi var.

5 Cevaplar

+1 oy
(148 puan) tarafından

Ya erkek annesi olcam korkuttun beni resmenn

(172 puan) tarafından
Kayınvalidesi diyormuş canim :(
(148 puan) tarafından
Cok uzuldum ya
(172 puan) tarafından
İnan bende üzüldüm kim olursa olsun kadin erkek fark etmez bir insan böyle birseyi gönlünden geciremez bir anneye böyle birşey söylenemez yazik onunda gozleri doluyormus ben olsam yüzlerine bakmam.
(148 puan) tarafından
Ben kavga ederim valla birincisi ben anneyim ikincisi sende annesin  dusun sonra konus Allahın belası
(172 puan) tarafından
Öyle gercekten :(
+1 oy
(3,027 puan) tarafından

Kız evladı farklıdır babam da hep derdi 3 tane kızım çok şükür ben aç kalmam yeterki hayırlı evlat olsunlar :) 

(172 puan) tarafından
Amin inşallah hayirli bir evlat hayırli insan olsunlar :)
+1 oy
(448 puan) tarafından

Evet çok güzel bir hikaye bu okumuştum daha önce aslında ayrım yapanlar doğru düşünebilse keşke ayrım yapan kadın kendi de bir kadın ayrım yapan erkek ise onu dünyaya getiren de kadın keşke Rabbimiz in ayetine de saygıları olsa "CENNET ANALARIN AYAKLARI ALTINDADIR" 

(172 puan) tarafından
Gerçekten oyle bakin kadınlar ne kadar da onemli dunyanin yarisi kadin diger yarisini eğiten yetiştiren yine kadin. Aslında herşey kadin uzerine kurulu dunya da
+1 oy
(1,262 puan) tarafından

Gerçekten ama kızlar arkdas oluyor anneye ne güzel benimki erkek =) Ama ben hep şunu bilirim ...hiçbir insan yoktur ki yaptığını yaşamadan ölmeyen... Bizler evlat olarak ne yapmışsak  elbet evlatlarimizdan  da aynilarini  mutlaka gorcez bu hayat böyle =) 

0 oy
(1,530 puan) tarafından

Ya oglum olucak kapi acilmicakmi simdi asddfghhkk :Dddd

(172 puan) tarafından
:) benim eşim de bir erkek ama önce adam üstelik hayirli bi evlat olma çabasında. Ailesinin hep arkasinda olsunda zaten öyle olsun ki bize de rabbim öyle evlatlar nasip etsin :)
tarafından
Bence gelinlerimizi kizimiz gibi severseeeeek oglumuz acmasada onlar acar :)
(1,530 puan) tarafından
Kelebek dogru diyorsun bizler herseyden once kaynana degil kizimiz gbi sevelim ki onlar zaten sever is kaynanalarda bitiyor dimi cnm :)))

İlgili sorular

7 cevap 146 göst.
14, Mart, 14 misafir tarafından soruldu

64,671 soru

1,775,739 cevap

5,622 kullanıcı

...