170 göst.
(93 puan) tarafından
34.Haftamıza şükür geldik..

4 kanama, 5 grip, 2 erken doğum riskinden Hastane yatışı derken zorlanmaya başladım artık ama bi taraftan da internetten eksiklerimizi tamamlamaya calistim şuan bi türlü bebek arabası seçemiyoruz kullanıp memnun kaldığınız ürünleri yazar mısınız?

4 Cevaplar

0 oy
(2,417 puan) tarafından
Casual Sonic aldık canım sağlam evet ama biraz ağır geldi bana alırken öyle değildi.. bagajimizada tam sigiyor o yüzden arabayı değiştireceğiz.. çok severek aldık ama krafin daha ince kasalisi vardı onu da alabilirsin.. ben travel sistem sevmiyorum çift yönlü ve pedlerinin dolgun.olmasi önceliğimizdi... İnceleme videolarında bir bak istersen..

İşin birde su  kısmı var ayırdığımız bütçenin neredeyse 2 katını verdiik bu arabaya gerekte yokmuş o kadar para çıkmaya 2. çocukta gerekirse orta halli birşey alinabilirmis..aklında bulunsun:)
0 oy
(205 puan) tarafından
Biz Civil in internet sitesinden Kanz marka travel sistem araba aldık. 1400 e düşmüştü fiyatı. Eğer belirlediginiz fiyat araligindaysa gözünüz kapalı alabilirsiniz. Kullanmadım ama gerçekten çok sağlam ve kullanımı kolay görünüyor. Onun dışında bayağı bi araştırma yaptım Beneto diye bi marka var o marka çok fazla şikayet almış Şikayet var isimli sitede. O marka araba alma derim.
0 oy
(3,867 puan) tarafından
Canim papettonun cift yonlu bebek arabasi var  civilden aldm ben ama hepsiburada da falan da var tek elle acilip kapaniyo cok hafif bi araba ben cok memnunum 600e almstk
0 oy
(1,017 puan) tarafından
Ben de yeni aldım uzun Bı arastırmadan sonra joıe coaster cok begendık esimle tavsiye ederim e bebekte indirimde 750 TL pusetını ayrı aldım travel sistem gıbı takılabiliyor ama travellar gıbı agır hantal degil tek elle kapanıyor 
(5,926 puan) tarafından
Şuan hala indirimde mı peki canım yeni mi satın aldınız
(1,017 puan) tarafından
Evet canim indirimde yeni aldım ben de
(5,926 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim ben de alicam da bebek arabası gidip bi bakayım oraya :)

İlgili sorular

4 cevap 166 göst.
7 cevap 244 göst.
31, Ağustos, 2019 Aliasafınannesi (105 puan) tarafından soruldu

54,991 soru

1,535,182 cevap

4,966 kullanıcı

Kategoriler

...