174 göst.
(12 puan) tarafından

6 günlük bebegm var uyandiramyrm gundzleri kiyamiyrm zorla kaldırıp emzirmem gerek demi sizler nasıl yapyrsnz 

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından

2 saatte bi uyuyo olsa da emzirilmesi lazimms sarilik olmamasi icin

(12 puan) tarafından
1 saat net uyuyor  sarılıktan korkyrm ya bnd3
+1 oy
(246 puan) tarafından
Gece 2 saatte bir gündüz 1 buçuk saatte bir uyanmasa da emzirmen gerekir evet. Onun dışında yine isterse emzirmen gerekir. Uyandırmak için yüzüne ıslak bir bez sürebilirsin, uyanmıyorsa altını açabilirsin, hafif topuğunu sıkabilirsin tabii acıtacak kadar değil gıdıklar gibi.
+1 oy
(7,134 puan) tarafından

Satılık olmasın diye ilk zamanlar zorla uyandıralım emzirilir canım 2 buçuk 3 saati geçmemeli gecede gündüzde.. kıyamazsan allah muhafaza sarılır olması daha kötü 1 aydan sonra soldaten uyandırmaya gerek kalmicak kendi kendine uyanacak.. 

0 oy
tarafından

Uyuyorsa bile canım iki saatte bir kesinlikle emzirmen lazm. Uyuyorsa bile alır göğsünü 

0 oy
tarafından

Evet canim, uyanmasini hic bekleme. 20 dakika da bir çenesiyle oyna agzini acip göğsünü birakip az süt sık tadini alinca emer zaten. 

0 oy
(111 puan) tarafından

Evettttt. Hatta mutlaka iki saatte bir emzir. Yoksa sarılık olur. Uyurrr da uyur. Sen de uyusun dersin sonra hastaneye yatırmak zorundazorunda kalırsın. Sanırım yanında büyüğün yok. Mutlak emzir. Uyandır. . 

0 oy
(958 puan) tarafından

bebgin daha cok kucuk canim yarim satte bir en fazla1 saatte bir mutlaka emzir yoksa sarilik olur allah korusun ssn gogsunu agzina koy o gozleri kapaliykende emer zaten

İlgili sorular

79,096 soru

2,079,689 cevap

6,939 kullanıcı

...