196 göst.
(2,381 puan) tarafından

Mutluluk ile hüzünü aynı anda yaşadım ben. Bi anda o kadar çok mutlu olurken aynı anda da derinden üzülür mü insan? Üzülürmüş... Nerden bilecektim böyle olacağını aklımın ucundan bile geçmezdi. Rabbim vermiş bu derdi bana, en kısa zamanda dermanını da versin inşallah. O mutluluğu ve üzüntüyü aynı anda hissettiğim zamandan beridir bekliyorum bu güzel haberi. Hep bunu düşünür oldum o günden beri. Dün birden o güzel haberi aldım ama kesin olmamakla beraber. Gece boyu Allaha yalvardım ağladım Rabbim bi aksaklık olmasın lütfen olsun artık diye. Sabahı nasıl ettim bilinmez bi ara rüyalarıma girdi. İkindine haber geldi ve şu an değildi. Üzüntümün biteceği an şimdi değildi daha vakti vardı ne zaman olur bilinmez.  Belki 2 ay belki 3 ay belki daha fazlası... O an sığamadım işte eve. Bağırmak istedim haykırmak istedim dışarılara çıkıp dolanmak istedim. Dedim Rabbim neden.. İsyana düşmekten korktum ama sordum da. O an aklıma o söz geldi: "Mevla görelim neyler, neylerse güzel eyler❤" 

Kendimi bu söze teslim ettim. Ailevi bi sıkıntım yok sevdiklerim yanımda şükürler olsun. Hüznümün sebebini sormayın ne olur... Şimdi bunu açıklayacak ne cesaretim ne de anlatacak halim var...''Rabbim en kısa zamanda yüreğime ferahlık ver o güzel haberi almayı nasip et!"

3 Cevaplar

0 oy
(95 puan) tarafından
Rabb'im gönlündekini en kısa zamanda hayırlısıyla nasip etsin canim benim ♡
(2,381 puan) tarafından
Aminn canım benim inşallah ❤❤❤
0 oy
(5,263 puan) tarafından
Rabbim gonlundekini yasatmayi nasip etsin
(2,381 puan) tarafından
Amiinn amiinm inşallah canım ❤❤❤
0 oy
(1,576 puan) tarafından

Her ne derdin varsa Rabbim feraha cikarsin ser gordugunu hayra cikarsin insaallahhh seni cok seviyorum ben o guzel yuzun hep gülsün <3

(2,381 puan) tarafından
İnşallah canım benim, bende seni çok seviyorum güzel yüreklim❤❤❤❤

İlgili sorular

4 cevap 387 göst.
24, Ocak, 24 ☆KRAL'IN KRALİÇESİ☆❣ (3,899 puan) tarafından soruldu

65,856 soru

1,809,361 cevap

5,682 kullanıcı

...