123 göst.
(9 puan) tarafından
Eşimin bana olan merhametsizligi beni benden alıyor.. Artik dayanamiyorum , beni hep küçümser tavırlarla davranıyor. Ayda yılda bir ailemden kardeşim geldi kaldı, onun yanında yerin dibine soktu sürekli kavga çıkmasın diye sesimi çıkartmadım. Kardeşim dayanamadı erken döndü.. Biz oraya gidip kaldığımızda gayet güzel ağırlaniyoruz..  Eşimin ailesi ile anlaşırım iyi davranırım.. Bunları hak etmiyorum.  Böyle davrandıkça ondan soğuyorum çok uzaklaşıyorum.. Keşke annem hayatta olsaydı, boşluğunu her fırsatta hissediyorum..

4 Cevaplar

0 oy
(219 puan) tarafından

Çok kutu bir durum canım esinle konuş deki ben senn aylene karşı böyleyken sen niye böyle yapıyorsun sorunun ne senin hergün her dk görüşüyoruz kardesimle ayda yılda bir gelmiş hayırdır sen böyle yapıyorsun 

(9 puan) tarafından
sakin konuşabilen bir insan değil olay direk kavgaya sebep oluyor.. Buda beni zora sokuyor..
0 oy
tarafından

Öncelikle basın sagolsun mekani cennet olsun seni orda buluşun insallah. Esinin tam olarak senle olan bi sorunu mu bu yoksa herkese karsi kibirli bi insan mi?

(9 puan) tarafından
çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için.. Eşimle 4 yıl anlaştık o süreçte benden ayrılmıyordu evlendik bir araya gelemiyoruz hergün farklı huylarını ve davranışlarını görüyorum. Kendi akrabalarına daha sevecen tabi ki .. Bende anne ve baba olmayınca fırsat biliyor sanırım artık böyle düşünmeye başladım..
0 oy
tarafından

Başın sağolsun allah yar ve yardımcın olsun çok üzüldüm

(9 puan) tarafından
çok teşekkür ederim sagolun
0 oy
(3,742 puan) tarafından

Sanki annem yazmış gibi hissettim benim babam da öyle ki rahmetli dedem de öyleydi. Ben aklıma geldikçe dua ediyorum rabbim babamin kalbine merhamet versin diye 

(9 puan) tarafından
ben annemi kaybettigimden beri babamla görüşmüyorum annem çok çekti babamdan.. ben eşimden çekmem sandım fakat çekiyormuş insan onu öğrendim. Dövmüyor ama sözleriyle eziyor insanı..

İlgili sorular

3 cevap 78 göst.
31, Ocak, 31 melek annesi (4 puan) tarafından soruldu
11 cevap 524 göst.
18 cevap 285 göst.
13, Haziran, 13 Krizantem (650 puan) tarafından soruldu
5 cevap 178 göst.
3 cevap 44 göst.
7, Mayıs, 7 Mızmızannesi (530 puan) tarafından soruldu

93,250 soru

2,483,412 cevap

7,681 kullanıcı

...